Üretim
SAYDAM KÖMÜRCÜLÜK

  

Antalya'da LİDER KURULUŞ

YERLİ/İTHAL KÖMÜR BAYİİ

Takvim
Saat

Hakkımızda/About US

only TR & ENG
English
SAYDAM KÖMÜRCÜLÜK : 
Our company operates in the sector of charcoal for grill, woodand fuel ignite.

Our Company: It has been selling wood and charcoal for more than 20 years. We respond to the wood and charcoal needs demanded from all over Antalya with our own vehicles

If we briefly count the products we sell; As wholesale and retail, we are at your service 7 days a week in the sale of charcoal of the desired type and property, wood of the desired type and property, and lignite coal of the desired type and feature. Our company, which adopts the principle of customer satisfaction, service and product quality Knowing that customer relations begin not until the sale but especially after the sale, our company, which is the representative of an understanding that any disruption or negativity can be with the customer , has proved its reliability with our customers who refer to us.

Our Aim:To ensure that the name "Saydam KÖMÜRCÜLÜK" is sought after and mentioned as a brand in terms of service, workmanship and product quality in the sector we serve, As a company that provides quality products and services, which is a leader in its field, respected, constantly developing with its employees, suppliers and society. is to be one of the first names that come to mind when the products we sell are needed. Our company, which continues its activities in the sector with its friendly service approach; We state that we want to see you among our customers, and we offer our best regards.
Türkçe
SAYDAM KÖMÜRCÜLÜK: Şirketimiz mangal kömürü, odun ve yakacak ateşleme sektöründe faaliyet göstermektedir.    Firmamız : 20 yılı aşkın bir süredir odun ve mangal kömürü satışı yapmaktadır. Antalya'mızın dört bir yanından talep edilen odun ve mangal kömürü ihtiyacına kendi araçlarımızla cevap vermekteyiz.

    Satışını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Toptan ve perakende olarak,istenilen tip ve özellikte mangal kömürleri, istenilen cins ve özellikte odun  ve yine istenilen cins ve özellikte yakacak linyit kömürü satışında haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamız; Müşteri ilişkilerinin satışa kadar değil, özellikle satıştan sonra başladığını bilen, herhangi bir aksaklık veya olumsuzluk durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız bizlere referans olan müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır...

AMACIMIZ : Hizmet verdiğimiz sektörde servis, işçilik ve ürün kalitesi olarak " Saydam KÖMÜRCÜLÜK " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olarak, satışını yaptığımız ürünlere ihtiyaç duyulduğunda, akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla sektördeki faaliyetine devam eden firmamız; sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

                                  Saydam Kömürcülük

                                             Nejat SAYDAM

 

Hava Durumu