Üretim
Takvim
Saat
SAYDAM KÖMÜRCÜLÜK

  

ANTALYA LİDER KURULUŞ

İTHAL PRES KÖMÜR BAYİİ

Hakkımızda

SAYDAM KÖMÜRCÜLÜK ; Firmamız ızgaralık mangal mürü,odun ve yakacak linyit kömürü sektöründe faaliyet göstermektedir.

     Firmamız; 20 yılı aşkın bir süredir odun ve mangal kömürü satışı yapmaktadır. Antalyamızın dört bir yanından talep edilen odun ve mangal kömürü ihtiyacına kendi araçlarımızla cevap vermekteyiz.

    Satışını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Toptan ve perakende olarak,istenilen tip ve özellikte mangal kömürleri, istenilen cins ve özellikte odun  ve yine istenilen cins ve özellikte yakacak linyit kömürü satışında haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamız; Müşteri ilişkilerinin satışa kadar değil, özellikle satıştan sonra başladığını bilen, herhangi bir aksaklık veya olumsuzluk durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız bizlere referans olan müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır...

AMACIMIZ; Hizmet verdiğimiz sektörde servis, işçilik ve ürün kalitesi olarak " SAYDAM KÖMÜRCÜLÜK " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olarak, satışını yaptığımız ürünlere ihtiyaç duyulduğunda, akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla sektördeki faaliyetine devam eden firmamız; sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

                       SAYDAM KÖMÜRCÜLÜK

                             NEJAT SAYDAM

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret31109